HAKKIMIZDA Vetal Serum

11/04/2007 Tarihinde Üretim yeri izin belgesi almaya hak kazanan Vetal Serum Üretimi; başta akrep ve yılan serumu olmak üzere Türkiye ve yakın çevresinin (özellikle Ortadoğu Bölgesi’nin) antiserum ihtiyacını karşılamak üzere, Türkiye’de GMP koşullarında kurulmuş, bu alandaki ilk ve tek özel sektördür.

Adıyaman gibi özellikle ekonomik açıdan henüz kendini toparlayamamış,  teknolojiye erişim koşullarının yok denecek kadar az olan bir yöreye yapılan hem en büyük hem de üretim amacı yönüyle maliyeti kadar büyük, önemli ve en anlamlı özel sektör yatırımıdır.

Kuruluşundan itibaren üretme amacını güttüğü ürünlerin spesifikliği ve henüz Türkiye’de ruhsatlandırılmamış olmasından dolayı birçok zorlukla karşılaşmasına rağmen; özel sektör mantığının çok ötesinde başta ülke insanına sonrasında da ülke ekonomisine yararı dokunma konusunda tüm gücüyle çaba sarf etmektedir.

 Mevcut Acsera 5 mL Enjeksiyonluk Çözelti Konsantre İçeren Flakon ticari isimli Akrep Antiserumu ruhsatından sonra yine Türkiye için bir ilke imza atan firmamız; POLİSERA IM/IV Yılan Isırmalarına Karşın Enjeksiyonluk Çözelti İçeren Flakon isimli Polivalan Yılan Antiserum ürününü de piyasa sunmanın sevincini sizlerle paylaşmaktan kıvanç duymaktadır.

  Firmamız, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ve % 100 ithalat yoluyla getirdiği tüm antiserumların üretildiği bir antiserum üretim merkezi olabilmek adına gerekli çalışmalara devam etmektedir.

 

Bizi Arayın

Bizimle İletişime Geçin

Bize Yazın

© 2015 VETAL SERUM Tüm Hakları Saklıdır.


Web Kodlama Adıyaman Web